576 KByte Karrier

576 KByte Kft.

Az 576 KByte Magyarország egyik vezető videojáték üzlethálózata, amely 12 üzlettel rendelkezik országszerte. Fiatal, de professzionális csapatába keres egy vidám, tanulni szerető, motivált kollégát.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

RAKTÁROS - SZÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • Cégünk által forgalmazott termékek bevételezése, árugazdálkodási rendszerben történő rögzítése
  • Megrendelések és visszáru kezelése
  • Raktári adminisztráció- bizonylatok kezelése
  • Áru komissziózás, csomagolás
  • Áru átvétel- árukiadás
  • Ki- és betárolás
  • Áru rakodás, anyagmozgatás
  • Árazás, áru címkézés
  • Leltározás, készlet ellenőrzés
  • Termékek szállításra történő előkészítése
  • Ütemezett és eseti szállítási feladatok a cég árufuvarozó járműveivel
  • Egyes esetekben készpénz kezelés, elszámolás
  • Áruszállítás telephelyek, szervizek között
  • Fuvarozó jármű tisztán tartása, műszaki állapotának ellenőrzése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás az üzletekkel és a központtal
  • Céges rendezvények lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, erkölcsi bizonyítvány
  • Raktározási-logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Önálló-és csapatmunkában való hatékony, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, fizikai munkára való alkalmasság
  • Megbízhatóság, rugalmasság, rendszeretet, stressz tűrés, konfliktus kezelés
  • Nyitottság a folyamatos ismeretek szerzésére, ügyfélorientált beállítottság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként MS Excel és Word)
  • Minimum „B” kategóriás jogosítvány, legalább 3 éves gépjármű vezetői és/vagy 1 éves áruszállításban szerzett gyakorlat

Előny:

  • Kereskedelmi, logisztikai végzettség
  • Videojátékok nagyfokú ismerete
  • Áruterítésben szerzett tapasztalat
  • 3,5 tonnás kisteherautó vezetésben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés
  • Bérezés bruttó 230.000 HUF

Munkavégzés helye:

1194 Budapest, Iparos utca 5.

Jelentkezési határidő az állásra:

2018. Július 24.

Ha magadra ismertél, és úgy érzed, szívesen csatlakoznál az 576 KByte csapatához, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@576kb.hu e-mail címre a következő file megnevezéssel: Az ÖNNeve_raktaros-szallito_CV és az ÖNNeve _ raktaros-szallito_motlevel

 Az 576 KByte Magyarország egyik vezető videojáték üzlethálózata, mely 12 üzlettel rendelkezik országszerte. Fiatal, professzionális csapatába keres hasonlóan vidám, tanulni szerető, motivált kollégát.

Értékesítő, eladó

Feladatok:

  • Értékesítés központi sztenderdek szerint
  • Az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása (Árufeldolgozás, az üzlet tisztántartása, nyitás-zárás)
  • Udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálás
  • Vásárlói kérdések és reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, terhelhetőség, ügyfél orientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként Windows, Excel és Word)
  • Videojátékok és perifériák nagyfokú ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs- és beszédkészség
  • Érdeklődés a videojátékok, információs technológia iránt
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Társalgási szintű idegennyelv-ismeret
  • Naprakész hardver- és szoftverismeret
  • Szakmai tapasztalat kereskedelmi területen

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas, de tervezhető munkaidő
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Bruttó bér: 180.500 HUF

Budapest, Győr

2018. augusztus 20.

Az állás kezdésének várható időpontja:

Azonnal

Munkaszerződés típusa:

Határozatlan idejű

Ha magadra ismertél, és úgy érzed, szívesen csatlakoznál az 576 KByte csapatához, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@576kb.hu email címre a következő file megnevezéssel: Az ÖNNeve_ertekesitö-elado_CV és az ÖNNeve _ ertekesitö-elado_motlevel