576 KByte Karrier

576 KByte Kft.

Az 576 KByte Magyarország egyik vezető videojáték üzlethálózata, amely 12 üzlettel rendelkezik országszerte. Fiatal, de professzionális csapatába keres egy vidám, tanulni szerető, motivált kollégát.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

ÉRTÉKESÍTŐ, ELADÓ

Feladatok:

  • Az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása (pl.árufeldolgozás, zárás-nyitás, az üzlet tisztántartása)
  • Értékesítés központi sztenderdek szerint
  • Udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálás
  • Vásárlói kérdések és reklamációk kezelése
  • Céges rendezvények lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló-és csapatmunkában való hatékony, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és beszédkészség,
  • Megbízhatóság, rugalmasság, empátia, türelem
  • Terhelhetőség, stressz tűrés, konfliktus kezelés, problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (főként MS Office, Internet)

Előny:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat kereskedelmi területen
  • Szakirányú értékesítői/eladói végzettség
  • Naprakész szoftver –és hardverismeret
  • Társalgási szintű idegen-nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Rugalmas, de tervezhető munkaidő
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Bérezés bruttó 195. 000 HUF

Munkavégzés helye:

GYŐR, BUDAPEST

Jelentkezési határidő az állásra:

2019. február 10.

Ha magadra ismertél, és úgy érzed, szívesen csatlakoznál az 576 KByte csapatához, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az allasku kac576 kbpont hu e-mail címre a következő file megnevezéssel: Az ÖNNeve_ertekesitö-munkavégzésHelye_CV és az ÖNNeve _ ertekesitö-munkavégzésHelye_motlevel